Vyberte stránku

Rok 2021 nám pomalu běží do finále. Tedy aspoň ve chvíli, kdy píšu tento článek, pomalu běžel. A protože jsem i letošní prázdniny věnovala kreslení kalendáře, je na čase vám jej představit, abyste se mohli pustit do přemýšlení, jak strávíte rok nový. Pojďme se tedy podívat, jak můžete nový Velký kalendář myšlenkových map co nejíp využít 🙂

 

Jak plánovat v novém kalendáři?

Kalendář pro rok 2022 jsem pojala úplně jinak. Je víc o vás, víc pro vás. Trošku o mé inspiraci a víc o VAŠICH plánech. Jak to? Nechci, aby vás svazoval, stresoval.

Není žádné velké umění nalajnovat si své plány do poslední minuty. Ale jak se říká – když člověk plánuje, Pámbu se směje 🙂 Stačí, když se vám pustí jedno očko a celý svetr se vypárá. Umění je uplést svetr tak, že jedno povolené očko nenadělá tolik škody.  Jsou věci, které mají svůj pevný termín – deadline projektu, narozeniny drahé polovičky, Vánoce… Tyhle neokecáme. Poznačte si je tedy do větví napevno i s termínem.

Pak jsou tu věci takové, které můžeme udělat (skoro) kdykoliv. Třeba když na ně máme dobré podmínky nebo dost sil. Ty si do větví poznačte bez termínu a číhejte. Až přijde vaše chvíle, vyrazte ze startovacího bloku jak na Olympiádě a protněte cílovou rovinku jako absolutní vítězové.

Myšlenkové mapy v kalendáři vám dají možnost rozvinout inspirativní tipy, které jsem vám do něj předkreslila. Doplnit detaily, které vás napadnou. Připsat potřebné aktivity, nástroje, termíny, nápady, lidi. Nebudou vás svazovat tam, kde není potřeba. A nechají vás být kreativní tak, jak potřebujete. Můžete si kreslit, nebo vytvořit tabulku pro seznam hostů na vaši oslavu. A tak se nebojte využít všechen prostor přesně podle vašich představ. Je to jen vaše 🙂

 • https://www.facebook.com/martinabaierova.planovani/
 • https://twitter.com/MartinaBaierov
 • https://www.linkedin.com/in/martinabaierova/

Jak si jej objednat?

A teď to nejdůležitější. Velikost kalendáře je A3, cena je 300,- Kč a koupit si jej můžete hned několika způsoby:

1.Osobní převzetí.

a) Moje kancelář je v Opavě, Vrchní 30. Protože ale nejsem v kanceláři pořád, prosím, abyste mi předem napsali sms, nebo na messenger (FB, IG) a domluvili se se mnou.

b) U mého manžela v Opavě, Tetovací studio Bekus Art Style, Nákladní 18. Taky poprosím o sms nebo zprávu na messenger, nebývá tam od východu do západu slunce.

c) Převzetí v Praze, kde jsem v podstatě každý týden o víkendu je možné, ale i tady je potřeba je domluvit. Naše dráhy jsou dost nevyzpytatelné a mé styčné body jsou Hlavní nádraží, Kobylisy a Lindnerova ulice na Libni 😉

2.Zaslání poštou.

U tohoto způsobu doručení potřebuju vždy objednávku e-mailem na martina (zavináč) baierova (tečka) cz s těmito údaji:

 • Vaše celé jméno
 • Adresa doručení (tedy Ulice, číslo, Město, PSČ)
 • Počet kusů
 • Způsob platby

Pokud je fakturační jméno a adresa odlišná od doručované, napiště i fakturační údaje, prosím (např. v případě dárku jako překvapení :))

a) Platba předem na účet – číslo účtu je uvedeno na faktuře (…ale pro jistotu 26 00 39 70 55 / 20 10 – vždy se jménem příjemce kalendáře)

b) Platba na dobírku – snažte se využívat co nejméně. Trvá to dlouho pro obě strany a prodraží se to o dobírkovné.

Posílám Českou Poštou, po domluvě také přes Zásilkovnu. Cenově se to příliš neliší a dodávka je cca do 1-2 dnů (čím blíže Vánocům, tím déle).

Tak a to je vše. Předem děkuji za vaše objednávky a přeji vám krásný a brevný rok 2022 🙂

Užijte si jej.

Vaše Martina 🙂

 

 • https://www.facebook.com/martinabaierova.planovani/
 • https://twitter.com/MartinaBaierov
 • https://www.linkedin.com/in/martinabaierova/
.   
 • https://www.facebook.com/martinabaierova.planovani/
 • https://twitter.com/MartinaBaierov
 • https://www.linkedin.com/in/martinabaierova/

 

Dejte vědět ostatním!